Lokalita

APARTMÁNY MALIARIK je druhé najvyššie položené ubytovacie zariadenie na severnej strane Chopku vo výške 1.229 m.n.m. Nachádzajú sa priamo pri nástupnej stanici sedačkovej lanovky Koliesko – Luková na zjazdovke Biela Púť špičkového lyžiarskeho strediska Jasná, v Demänovskej doline, v nádhernom prostredí Nízkych Tatier. Vynikajúca poloha ubytovania bez nutnosti cestovania autom či dlhých presunov ponúka milovníkom zimných športov mimoriadne podmienky na skvelú lyžovačku. Stačí si dať výstroj a vychutnávať ideálnu lyžovačku na zjazdovke priamo pred apartmánmi. Naopak v letných mesiacoch je toto miesto rajom pre nadšencov turistických a cyklistických výletov čarokrásnymi Nízkymi Tatrami. Ideálne pre ľudí, ktorí nehľadajú luxus, wellness, hluk a rôzne atrakcie, ale skromné, pekné ubytovanie s možnosťou varenia, kľudu a pohody. Dopriať si wellness a stravu je možné v okolitých hoteloch, baroch a reštauráciách, ktoré sú vzdialené pár minút pešky.

Počas Vášho pobytu sa pokojne nechajte zlákať na návštevu unikátnych demänovských jaskýň alebo niektorých z množstva kultúrno-historických pamiatok regiónu Liptov. Vychutnať romantiku si môžete aj pri člnkovaní priamo na jazierku, nachádzajúcom sa neďaleko apartmánov. Po príjemne strávenom dni sa dá dopriať relax a wellness v blízkom hoteli len 5 min. pešo od ubytovania, prípadne po cca 20 minútach cesty autom sa nechať rozmaznávať vo viacerých termálnych bazénoch či unikátnom wellness s tropickým rajom v najväčšom vodnom svete na Slovensku – aquaparku Tatralandia pri Liptovskom Mikuláši.

Aktuálne počasie, podmienky a aj náš apartmánový dom môžete vidieť tu www.jasna.sk/hory/lyzovacka/webkamery/jasna-1226-m-nm/

Je to ten hnedo-bielo-šedý domček nad hotelom FIS.