INFORMÁCIE K UBYTOVANIU

Celoročne Vám ponúkame nové, veľmi príjemné ubytovanie v piatich apartmánoch s celkovou kapacitou 25 lôžok vrátane prísteliek. Hostia si môžu svoje pohodlie a relax dopriať v dvoch bezbariérových a troch klasických apartmánoch s kapacitou pre 4 až 5 osôb, ktoré okrem spálne s manželskou posteľou disponujú aj dvomi plnohodnotnými lôžkami vo forme rozkladacieho gauča a jednej prístelky vo forme rozkladacej taburetky ideálnej skôr pre dieťa. Tieto sa nachádzajú v obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou a balkónom s výhľadom na vrcholy okolitých kopcov. Na prípravu chutných jedál slúži plne zariadená kuchyňa s keramickou varnou doskou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kompletným kuchynským riadom a príjemným jedálenským posedením. Samozrejmosťou všetkých apartmánov je vždy vlastná kúpeľňa s toaletou, ako aj zaistená možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet a televízie. Všetky apartmány sú rovnako zariadené. Každý má 42m2 + 5m2 balkón orientovaný na západ. Ak svieti slnko, dá sa tu už od obeda krásne opaľovať.

Našim hosťom ponúkame možnosť využiť na bezpečné odloženie výstroja a športových potrieb priestor lyžiarne, príp.úschovne na bicykle, nachádzajúci sa v prízemí objektu. V blízkosti ubytovania sa nachádzajú viaceré možnosti celodenného stravovania, služby lyžiarskej školy, či predajňa so suvenírmi a športovým oblečením. Parkovanie je možné priamo pri ubytovaní.

AKO SI POBYT REZERVOVAŤ:

Jedná sa o apartmánový dom s viacerými majiteľmi jednotlivých apartmánov. Apartmány 2 a 3 sa zatiaľ neprenajímajú. Najskôr si treba vybrať termín o ktorý máte záujem. Následne nás kontaktovať, ideálne mailom cez príslušný formulár. Upresniť počet a približný vek osôb, uviesť či sa jedná o rodiny, páry, partiu, deti. Bude Vám doručená cenová ponuka.

PLATOBNÉ PODMIENKY – potrebné údaje na faktúru:

Priezvisko, Meno:           Trvalý pobyt:                     Číslo OP:              Mobil:                  Email:

Po odsúhlasení a potvrdení rezervácie Vám bude zaslaná faktúra so splatnosťou 7 dní, ale ideálne je zaplatiť ju čímskôr. Až po pripísaní čiastky na účet máte pobyt rezervovaný. Pri zrušení pobytu do 14 dní pred nástupom sa platba vráti. Po tomto termíne zaniká nárok na vrátenie. Pri nástupe na pobyt zaplatíte na mieste už len miestny poplatok obci 1€/osoba/noc a kauciu 100€, ktorá Vám bude vrátená, v prípade, že apartmán odovzdáte v stave, v akom ste ho prebrali. Platba kartou alebo na účet po skončení pobytu nie je možná. Všetky potrebné doklady Vám vydá správca alebo Vám budú zaslané.

INFORMÁCIE K UBYTOVANIU:

Objekt nemá stálu recepciu, dostanete kontakt na správcu, ktorý Vás ubytuje a odubytuje. Zavolajte mu aspoň 3 dni pred nástupom a dohodnite si približný čas príchodu. Následne už komunikujete priamo s ním, po ceste a keď dorazíte. Čas ubytovania je od 14.00 a odubytovania do 10.00 hod. Apartmán sa počas Vášho pobytu neupratáva, prádlo sa nemení, treba si udržiavať poriadok. Máte rezervované 1 parkovacie miesto na 1 apartmán. Pokiaľ prídete viacerými autami, treba si ich nechať niekde nablízku, neobsadzovať susedné miesto.

Vítané sú najmä rodiny s deťmi, páry, akcie typu teambuilding, športové sústredenia. Apartmán NEPRENAJÍMAME študentom, mladým partiám vo veku do 20 rokov, na oslavy, párty. Ubytovanie zvierat nie je povolené.

Veríme, že sa u nás budete cítiť maximálne príjemne a svoju dovolenku si vychutnáte naplno. Tešíme sa na Vašu návštevu! Keďže s prenájmom ešte len začíname, radi by sme poznali váš názor po skončení pobytu. Či ste boli spokojní, čo sa vám páčilo a ak je, tak aj čo by sme mali vylepšiť. Na konci stránky je hodnotenie. Ak ste boli spokojní, prosím „hviezdičkujte“, kritika stačí do mailu 🙂

Budeme radi, ak nás oslovíte aj v budúcnosti. Ďakujeme.

Aktuálne počasie, podmienky a aj náš apartmánový dom môžete vidieť tu http://www.jasna.sk/hory/lyzovacka/webkamery/jasna-1226-m-nm/

Je to ten hnedo-bielo-šedý domček nad hotelom FIS.